Serwis


PORTAL DO DOBORU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

user: sebastian@pedrollopolska.pl   password:Pedrollo4People   (dane do ogólnego konta)


Prawdą jest że produkty Pedrollo cieszą się wysoką jakością.

Wynika ona z zaawansowanych procesów technologicznych ale również uprzednim procesem projektowym tak aby uzyskać  optymalna sprawność z zachowaniem wysokiej jakości. Na etapie produkcyjnym każda pompa jest weryfikowana kilkukrotnie, sprawdzane są poszczególne elementy, ich jakość ich poprawność zamontowania, prawidłowe dokręcenie śrub i nakrętek, właściwe spasowanie elementów. Sam proces produkcji silnika ma kilka etapów weryfikacji. Ostatecznie dodatkowo każda pompa sprawdzana jest pod katem wydajności czy parametrów elektrycznych. To wszystko sprawia że jesteśmy w 100% procentach przekonani ze trafi do Was produkt o deklarowanych parametrach.

Wiemy również że jak i wszystkie inne urządzenia tak i nasze pompy zużywają się co jest normalnym zjawiskiem eksploatacyjnym, może się też zdarzyć że z różnych przyczyn pompa po prostu się uszkodzi. Pompy Pedrollo posiadają 36 miesięczna gwarancję co nie tylko świadczy o tym ze to produkt wysokiej jakości ale że przez ten czas chronimy Ciebie i Twoje urządzenie. Zawsze jednak występuje potrzeba aby po długim czasie eksploatacji zregenerować pompę  i korzystać z niej dalej lub po prostu trzeba ją naprawić. Nasz wykwalifikowany serwis zapewnia stały dostęp do części zamiennych ale również oferuje pełne wsparcie w procesie regeneracji czy naprawy pompy. Jesteśmy wstanie Ci pomóc i zapewnić że zostaniesz obsłużony najlepiej jak potrafimy.

Jeśli kiedykolwiek pojawi się potrzeba kontaktu z naszym serwisem, nie czekaj napisz do nas serwis@pedrollopolska.pl lub zadzwoń +48 46 4444 110.